Okres testowy w usługach hostingowych – test przydatności serwera


Zgodnie z regulaminem świadczenia usług hostingowych praktykowanym przez Hekko.pl, użytkownicy przed wykupieniem pełnego abonamentu serwera VPS mają możliwość jego przetestowania.

Okres testowy

Regulamin wskazuje, że w Hekko.pl obowiązuje okres testowy, czyli czas, w czasie którego klient może wypróbować właściwości serwera VPS. Testy mają jednak charakter odpłatny.

Warunkiem skorzystania z okresu testowego przez klienta, jest uprzednie złożenie przez niego zamówienia na Usługę Serwera VPS z zaznaczeniem opcji „Test Serwera VPS”. Użytkownik ponosi niewielki koszt testowania serwera w ramach usługi świadczonej przez Hekko.pl. Wynosi on zaledwie 3,69 zł brutto za cały okres testowy. Warto z takiej opcji skorzystać, ponieważ można dzięki temu sprawdzić, czy usługa będzie spełniała oczekiwania klienta i na czym polega panel administracyjny oddawany do jego dyspozycji przez providera.

Jeśli w wyniku testowania przydatności serwera w okresie testowym klient wykupi usługę Serwera VPS, w ramach jednego z wybranych abonamentów, koszt testowania zostanie doliczony do pierwszej faktury pro forma wystawionej z tytułu świadczenia usługi. Do wyboru są następujące opcje abonamentowe:

W przeciwnym wypadku, przy braku zawarcia umowy abonamentowej, Hekko wystawi fakturę pro forma opiewającą na 3,69 zł brutto, czyli na koszt okresu testowego.

Test hostingu

Dodatkowo, w Hekko obowiązuje promocja na 14 dni bezpłatnego testu hostingu, który pozwala na sprawdzenie jego możliwości. Aby skorzystać z takiej opcji, należy przejść do Panelu Klienta, zarejestrować konto, a następnie zamówić dowolne konto WWW lub konto reseller. Konto aktywowane jest w trybie automatycznym i po kilku chwilach dane dostępowe zostaną wysłane na adres e-mail klienta wskazany podczas rejestracji. Od tego momentu klient ma pełne 14 dni na przetestowanie usług Hekko.

Dobre? To podziel się!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Buffer this page