Hekko.pl
tel. 58 732 71 94
e-mail: biuro@hekko.pl
Poszukujesz najlepszej domeny dla swojej strony WWW?

Zarejestruj domenę www i skorzystaj z hostingu na Hekko.pl! Od 2007 roku prowadzimy profesjonalną obsługę domen internetowych, gwarantując niskie ceny rejestracji i przedłużenia. Kupując domeny i hosting w parze możesz liczyć na atrakcyjne zniżki! Z powodzeniem obsługujemy kilkadziesiąt tysięcy adresów stron internetowych jednocześnie, co w połączeniu z konkurencyjnymi cenami stawia nas w czołówce branży.

Rozbudowana oferta na domeny i hosting

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Rejestracja domen
Optymalnym rozwiązaniem dla Twojej firmy będzie rozszerzenie pl lub domena funkcjonalna. W krótkim czasie po wyborze i wykupieniu indywidualnego adresu, będziesz mógł z niego korzystać! Oferujemy możliwość założenia poczty dla wybranej domeny i wykupienie usługi hostingowej.
przejdź »
Cennik domen
Oferujemy atrakcyjne, niskie ceny za rejestrację i odnowienie domeny dla Ciebie i Twojej firmy. Za pośrednictwem zaprezentowanych cenników łatwo sprawdzisz ceny wybranych domen oraz hostingu. Zobacz ile możesz zaoszczędzić, wykupując serwer i domenę w tej samej firmie!
przejdź »
Transfer domen
Zdecyduj się na przeniesienie domeny do nas, a zyskasz niskie ceny usług oraz wyspecjalizowaną obsługę. Przygotowaliśmy dla Ciebie także łatwą i prostą konfigurację DNSów.
przejdź »
Usługi dodatkowe dla domen:
Certyfikaty SSL
Bezpieczny i skuteczny sposób na szyfrowanie przesyłanych danych. Zadbaj o pełne bezpieczeństwo korzystania z Twojego serwisu.
przejdź »
Whois
Profesjonalna wyszukiwarka Whois umożliwi Ci sprawdzenie informacji dotyczących zarejestrowanych nazw domen oraz dostępność wybranej przez Ciebie domeny.
przejdź »
Konta domenowe
Konta domenowe umożliwią obsługę domen zarejestrowanych na inne osoby lub firmy.
przejdź »

Ceny w serwisie, o ile nie oznaczono inaczej, są cenami BRUTTO, uwzględniającymi już podatek VAT.

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 200.000,00 zł w pełni wpłacony.