Hekko.pl
Interesuje Cię dobry i tani hosting? Odpowiemy na Twoje potrzeby! Dzięki nam, zrealizujesz nawet najbardziej wymagający projekt internetowy. Wszystko będzie działać bez najmniejszych zarzutów. Oczekujesz czegoś więcej? Proszę bardzo! Świadczymy nie tylko najwyższej jakości usługi hostingowe, ale również specjalizujemy się w dostarczaniu niezawodnych serwerów dedykowanych oraz VPS. Poświęć chwilę czasu i sprawdź naszą kompleksową ofertę.

Szybki hosting z gwarancją atrakcyjnej ceny!

Bez względu na to, jak atrakcyjną szatę graficzną umieścisz na swojej stronie, nie odnotujesz na niej żadnego ruchu, jeśli będzie wczytywała się zbyt długo. W czasach, w których każda informacja jest dostępna na wyciągnięcie ręki, nikt nie będzie chciał czekać kilkunastu sekund aż Twoja strona się załaduje, skoro u konkurencji strona otwiera się w okamgnieniu. Aby nie znaleźć się w takiej sytuacji, omijaj szerokim łukiem najtańsze hostingi, mocno odstające cenowo od pozostałych. Choć podejrzanie niskie ceny hostingu potrafią wyglądać zachęcająco, to wybór takiej opcji przy wyższym ruchu na stronie szybko obróci się przeciwko Tobie. Niestety w tym przypadku tanio wcale nie oznacza dobrze. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby znaleźć coś niezawodnego i przy tym nie przepłacać!
#
Hosting WWW
To pewny hosting dla Twojej strony WWW, poczty e-mail i własnej domeny. Całość obsługiwana przez polskojęzyczny, prosty w obsłudze panel administracyjny.

14 dni bezpłatnego okresu testowego!
przejdź »
#
Hosting Reseller
Dziel i zarabiaj! Dzięki hostingowi reseller sam ustalisz własne pakiety, które możesz odsprzedać swoim klientom. Samodzielnie także skasujesz lub zablokujesz konto swojego klienta. Każdy z nich ma dostęp do własnego panelu, w którym zarządza swoimi danymi oraz ustawieniami serwisów WWW, poczty e-mail i domen.

14 dni bezpłatnego okresu testowego!
przejdź »
#
Hosting dedykowany
Idealny dla osób, dla których limity na hostingu WWW są za małe, a nie znają się na zarządzaniu serwerem VPS. Hosting dedykowany łączy zalety serwera VPS oraz zwykłego hostingu WWW: dużą moc, możliwości konfiguracji oraz niską cenę i łatwe zarządzanie.
przejdź »
#
Serwery VPS
Idealne dla chcących posiadać dużą moc oraz pełną kontrolę. Środowisko z pełnymi możliwościami administracyjnymi. Dostęp root poprzez SSH. Wymagana wiedza dot. administracji systemem Linux.
przejdź »
#
Serwery dedykowane
Dla najbardziej wymagających użytkowników proponujemy serwery dedykowane. Masz do dyspozycji zasoby całej maszyny, które możesz przeznaczyć na duże serwisy internetowe lub dowolne aplikacje.
przejdź »

Jak wybrać najlepszy serwer?

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy płatny hosting? Nasi konsultanci pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Zadzwoń 58 732 71 94 lub napisz biuro@hekko.pl (formularz kontaktowy).
Nasza spółka zapewnia hosting dla: rosenthal Nasza spółka zapewnia hosting dla: inwestycje Nasza spółka zapewnia hosting dla: szybko Nasza spółka zapewnia hosting dla: lufthansa Nasza spółka zapewnia hosting dla: superpharm Nasza spółka zapewnia hosting dla: yamaha