Hekko.pl

Migracja strony i poczty GRATIS

Właściciele stron chętnie zlecają nam przeniesienie do nas swoich zasobów. Dzięki temu korzystają ze wszystkich zalet naszego hostingu i kończą się ich problemy z dotychczasowym dostawcą. Jednocześnie nie muszą już sami martwić się o migrację.

Formularz przeznaczony dla osób już korzystających z naszego hostingu. Regulamin usługi przeniesienia strony i poczty do pobrania tutaj.

Szybszy serwer

Bardzo szybki serwer www LiteSpeed, wraz z wieloma opcjami cacheującymi, w tym opcache oraz LSCache, pozwalają na radykalne przyspieszenie działania stron.

Szybsza strona

Nasz hosting zapewnia Ci możliwość korzystania z zalet HTTP/2. Możesz korzystać z równoległego ładowania zasobów, a nawet - z ładowania ich ZANIM poprosi o nie przeglądarka. To dalsze przyspieszenie strony.

Pomoc z RODO

Umowę powierzenia przetwarzania dancych osobowych zawierasz u nas całkowicie bezpłatnie, w sposób elektroniczny. Co więcej - udostępniamy Ci bezpłatnie generator polityki prywatności na Twoją stronę www.

Bezpłatna migracja

Jak bardzo lubisz samodzielne przenoszenie strony między hostingami? W wybranych planach hostingowych Twoją stronę i pocztę zmigrujemy do nas bezpłatnie, żebyś nie musiał męczyć się z odpowiedzią na to pytanie.

Do przeniesienia Hosting BIZNES lub PRO Inny pakiet hostingowy
Do 5 stron wwwGRATIS349,-
Do 5 kont pocztyGRATIS349,-
kolejna strona49,-49,-
kolejne konto poczty39,-39,-
netto | brutto
Nasza spółka zapewnia hosting dla: rosenthal Nasza spółka zapewnia hosting dla: inwestycje Nasza spółka zapewnia hosting dla: szybko Nasza spółka zapewnia hosting dla: lufthansa Nasza spółka zapewnia hosting dla: superpharm Nasza spółka zapewnia hosting dla: yamaha