Hekko.pl

Wystarczy kilka chwil, a Twoja strona będzie gotowa! Sprawdź, jakie to jest łatwe i stwórz samodzielnie stronę dla siebie bądź dla swojej firmy!

Nasz kreator online stanowi odpowiedź na pytanie, jak samemu stworzyć własną stronę WWW. Przekonaj się, że jest to łatwe jak wysłanie e-maila! Nie martw się, że nie jesteś profesjonalistą i nigdy wcześniej nie robiłeś strony internetowej. Z naszym kreatorem uda Ci się to zrobić w prosty sposób! Dostępny tu najlepszy generator do tworzenia stron internetowych jest intuicyjny w obsłudze – równie łatwa jest także późniejsza administracja stroną za jego pośrednictwem.


 • Intuicyjny i prosty w obsłudze panel administracyjny

  Tu będziesz zarządzał swoją stroną
  1
  Przeciągnij i upuść!

  Przeciągnij podstrony aby zmienić ich kolejność, przeciągnij pod inną stronę aby utworzyć menu wielopoziomowe!

  2
  Widżety i dodatki!

  Blog? Galeria? Łatwo je dodaj do dowolnej podstrony w kilka kliknięć!

  3
  Dodaj więcej podstron!

  Potrzebujesz więcej podstron w menu swojej strony? Nic prostszego! Kliknij, wpisz nazwę podstrony a ta zostanie od razu stworzona. Teraz tylko dodaj na niej tekst, zdjęcia i wiele więcej!

  4
  Zapisz zmiany aby zobaczyć efekt!

  Wprowadziłeś tekst, zdjęcia, filmy lub inne zmiany i chcesz je zobaczyć? Kliknij "Zapisz zmiany" aby obejrzeć swoją pracę. To łatwe!

  5
  Dostosuj wygląd strony!

  Wygląd Twojej strony zależy od Ciebie! Zmień szablon strony, wstaw własne logo lub nagłówek oraz wybierz najlepszy schemat kolorów spośród 60 dostępnych!

  6
  Znajdź pomoc!

  Tworzenie strony jest łatwe, jednak zawsze możesz napotkać problemy. Wbudowane centrum pomocy zawiera dodatkowe informacje i poradniki!

  7
  Aktywuj dodatkowe moduły i kup zdjęcia!

  WOW, Twoja strona wygląda już świetnie, jednak chcesz mieć więcej możliwości? Dodaj do swojej strony dodatkowe moduły takie jak: blog, galerię, kreator formularzy, newsletter, kalendarz, sklep, mapę z lokalizacją i wiele innych. Możesz też kupić profesjonalne zdjęcia Royalty-Free!

 • Przyjazna urządzeniom mobilnym

  Twoja nowa strona internetowa będzie wyglądać dobrze na komputerze ale także na urządzeniach mobilnych!
  1
  Stacjonarne

  Zbuduj stronę na swoim komputerze. Nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie, wystarczy tylko jedna z popularnych przeglądarek takich jak Firefox, Chrome czy Internet Explorer!

  2
  Mobilne

  Strona zbudowana na twoim PC, będzie wyglądać dobrze także na urządzeniach mobilnych takich jak tablety czy telefony komórkowe!

Proponowany przez nas kreator to najlepszy sposób na tworzenie strony internetowej, jak również jej zarządzanie. Wszystko odbywa się w niezwykle prosty oraz nieskomplikowany sposób. Polecamy go zarówno osobom, które nie mają doświadczenie w kreowaniu stron ww, jak również webmasterom. W każdym przypadku generator sprawdzi się doskonale!


Łatwa instalacja on-line!

Auto-instalacja on-line,
Łatwa i intuicyjna

Uzyskaj dostęp ze swojego panelu administracyjnego DirectAdmin i stwórz stronę w minutę! 
Konfigurowalne szablony, nagłówki i schematy kolorów

Konfigurowalny wygląd,
Przyjazne urządzeniom mobilnym

Wskaż i kliknij by zmienić wygląd szablonu a także dopasować kolory, by Twoja strona wyglądała dobrze na wszystkich urządzeniach!
Dodatkowe moduły - szablony, dodatki i zdjęcia Royalty-free!

Więcej mocy na Twojej stronie
z dodatkowymi modułami!

Dodatkowe moduły już czekają na Ciebie!. Fanpage Facebook, sklep internetowy, kreator formularzy, blog, galerie i wiele innych!

Pokochasz nasz kreator! Dlaczego?

To dobre pytanie, ponieważ istnieją tysiące systemów CMS wartych uwagi, darmowych i płatnych wybór jest naprawdę olbrzymi! Ale spróbuj......


...a na pewno go pokochasz! :)
Za co go pokochasz?


 • Ma ogromne możliwości!
 • Jest łatwy w obsłudze!
 • Po prostu działa!

Ty jesteś administratorem strony.

Jeden rzut oka i wiesz wszystko. Nie musisz czytać poradników, polegać na kosztownych webmasterach - masz swoją stronę internetową podaną na srebrnej tacy!

Prosta nawigacja po lewej pozwoli Ci wybrać podstronę do edycji lub do stworzenia nowej. Zawartość podstrony pojawia się po prawej strony, zupełnie jak w interfejsie poczty e-mai!

Wpisz treść i zapisz. Gotowe - możesz oglądać efekty!

Intuicyjny.
Łatwy w użyciu.

Nasz kreator stron internetowych (CMS) możesz polecić webamsterom, jak i osobom nie mającym żadnej styczności z komputerową technologią tworzenia stron.


Jest łatwy i ma ogromne możliwości.

 • Nie ma prostszego systemu zarządzania treścią, niż nasz kreator, który oferuje tak wiele.
 • Treść twoich podstron (taka jak tekst czy zdjęcia) jest dynamiczna i oddzielona od szablonu, w związku z czym możesz zmieniać lub edytować szablon dowolnie. Dane strony pozostaną zachowane.
 • Zmiana szablonu strony jest widoczna natychmiast na wszystkich podstronach, nie trzeba dokonywać zmian na każdej z podstron osobno!


Możesz spytać samego siebie, dlaczego powinieneś wybrać nasz kreator, zamiast popularnego Wordpressa czy Joomlę. Ale czy wyobrażasz sobie osobę nie mającą wcześniej styczności z komputerową technologią tworzenia stron, jak zarządza stroną w Joomli? Nasz kreator jest inny, ma w sobie to coś. Jest łatwiejszy w obsłudze.


Kreator działa z wbudowanym centrum pomocy, gdzie znajdziesz odpowiedzi na pytania, porady oraz filmy instruktażowe! 


Dostępne moduły

Domyślnie, Twoja nowa strona stworzona za pomocą naszego kreatora zawiera aktywne podstawowe moduły i funkcje, które w większości wystarczą na początek przygody z tworzeniem stron internetowych!

Możesz także włączyć dodatkowe moduły, aby rozbudować swoją stronę. Dostępne są takie moduły dodatkowe jak: galeria, kalendarz, lokalizacja na mapie, kreator formularzy i wiele innych! Pełna lista w dalszej części strony.
Zdjęcia Royalty-Free

W kreatorze dostępny jest katalog zdjęć Royalty-Free, gdzie możesz w prosty sposób zakupić licencjonowane, profesjonalne zdjęcia do swojej strony internetowej!Dodatkowe szablony

Zmień szablon w swoim panelu adminstracyjnym strony. Wybierz szablon, który Ci się podoba, a ten zostanie zainstalowany w Twojej stronie automatycznie! 


 


Drag & Drop.
To łatwe.


Drag & Drop dla lepszej pracy; podstrony w lewym menu nawigacyjnym są przeciągalne; zdjęcia w galerii, elementy kreatora formularzy, odpowiedzi w sondzie i wiele innych również!

Nawet wrzucanie zdjęć z komputera na Twoją stronę nigdy nie było prostsze, złap pliki z pulpitu i upuść* gdziekolwiek w panelu administracyjnym strony aby dołączyć je do strony; jeden plik lub całe galerie jednocześnie.
* upload plików drag & drop działa w nowych przeglądarkach takich jak: Firefox, Chrome and Safari


Nie musisz czytać instrukcji przed rozpoczęciem. Nasz kreator posiada najbardziej intuicyjny panel administratora CMS! Nie trzeba przekopywać się przez wiele elementów menu czy podstron aby znaleźć właściwą. W kreatorze wszystkie podstrony widoczne są po lewej strony panelu administratora, zaznacz & kliknij aby edytować, zapisz aby zobaczyć efekt! Widzisz strukturę strony cały czas; to po prostu działa!

 

Przyjazne linki SEO

Wszystkie odnośniki mogą być przyjazne dla wyszukiwarek. Możesz zdefiniować dowolne frazy, które będą linkami do dowolnej podstrony. Wyszukiwarki także pokochają Twoją stronę internetową!


"Responsywny" web design: przyjazność urządzeniom mobilnym

Nie musisz tworzyć oddzielnej strony dla mobilnych odwiedzających, nasz kreator korzysta z responsywnych szablonów, zatem Twoja strona będzie wyglądać dobrze na każdym urządzeniu.


 

Gotowy na rewolucję?

Stwórz swoją stronę internetową lub sprawdź wszystkie funkcje naszego kreatora zanim rozpoczniesz pracę.


Najważniejsze funkcje

Lista wybranych funkcji, które sprawią, że tworzenie stron internetowych jest łatwe!

Dostępne moduły

Moduły, które są dostępne. Użyj ich aby rozbudować swoją stronę internetową!Funkcje szablonów

Strona stworzona za pomocą kreatora posiada szablon, który można w prosty sposób dostosować, np. zmienić domyślne obrazki i tła, nadając stronie indywidualny wygląd.

Nadchodzące moduły i funkcje

Moduły, które będą dostępne wkrótce.


Wiesz już wszystko o naszym kreatorze!

Teraz zbuduj swoją stronę!

Nasza spółka zapewnia hosting dla: rosenthal Nasza spółka zapewnia hosting dla: inwestycje Nasza spółka zapewnia hosting dla: szybko Nasza spółka zapewnia hosting dla: lufthansa Nasza spółka zapewnia hosting dla: superpharm Nasza spółka zapewnia hosting dla: yamaha