Hekko.pl

Przydatna wiedza łatwo dostarczona!

2019-02-15 10:00 45 min.Paweł Cichocki

Generowanie leadów w oparciu o kanał email.


Podczas webinaru dowiesz się, jak kierować ruch na swoją stronę dzięki wykorzystaniu kampanii email opartych o bazy zewnętrzne. Dodatkowo dowiesz się jak zbierać wygenerowane kontakty w CMS WordPress z wykorzystaniem wtyczek typu database.
2019-02-08 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Jak stworzyć landing page w nowym edytorze WordPressa


Podczas webinaru opowiemy o tym co to jest landing page i kiedy się przydaje podczas promocji Twojej firmy. Pokażemy także jak go samodzielnie wyklikać w nowym edytorze WordPressa.
2019-02-01 10:00 45 min.Bartek Jaźwiński

Czy zarządzanie stronami internetowymi może przynieść Ci pieniądze?


Zajmujesz się tworzeniem stron internetowych i co miesiąc musisz pozyskiwać nowych klientów? Ciągle denerwujesz się, że nie możesz wystawić faktury i otrzymać pieniędzy, bo projekty się przeciągają, a klienci żądają dodatkowych funkcjonalności, ale nie chcą więcej płacić?

Podczas webinaru pokażemy Ci jak zbudować drugie źródło dochodu - oparte o zarządzanie stronami m.in. na WordPressie. Nauczysz się jak pozyskać klienta raz, a później zarabiać na nim co miesiąc oraz jak automatyzować pracę by móc obsłużyć dużą liczbę klientów i zarabiać więcej.

2019-01-25 10:00 45 min.Łukasz Chwiszczuk

Ustawienie kampanii na wyszukiwarkę w Google Ads


Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiecie się w jaki sposób ustawić efektywną kampanię na wyszukiwarkę. Bardzo praktyczny webinar na "żywym" panelu Google Ads.
2019-01-11 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Strona wielojęzyczna na WordPressie


Podczas webinaru pokażemy jak utworzyć wielojęzyczną witrynę na WordPressie. Opowiemy o internacjonalizacji i lokalizacji motywów i wtyczek oraz przeprowadzimy Was przez konfigurację wyczki Polylang.
2018-12-21 10:00 45 min.Agnieszka Bury

Gutenberg - jak tworzyć ciekawe treści w nowym edytorze WordPressa?


Czy wiesz, jak wykorzystać możliwości nowego edytora, żeby tworzyć treści w WordPressie 5.0 szybko i przyjemnie?

Czasami widzimy nowe opcje, ale nie bardzo wiemy, co z nimi zrobić, żeby sensownie wykorzystać je do praktycznych zastosowań.

Agnieszka pokaże jak używać nowe bloki i łączyć je wzajemnie, żeby powstawały atrakcyjne treści - czy to wpisy na blog, czy to strona główna, strona "O nas", landing page'a itp. Założenie WordPressa 5.0 jest takie, że teraz to powinno być w zasięgu każdego użytkownika WordPressa, nie tylko specjalistów.

2018-12-14 10:00 45 min.Krzysztof Marzec

7 tipów na dobry content marketing w SEO


Opowiem o tym, jak budować treści technicznie pod Google w SEO i nie tylko. Wyznaję pracę u podstaw, stąd kilka rzeczy znanych, sprawdzonych i używanych od lat jako dobre praktyki. Nie zabraknie narzędzi, przykładów i kilku nietypowych sztuczek jak osiągnąć więcej ale mniejszym nakładem pracy.
2018-12-07 10:00 45 min.Łukasz Kołodziejczyk

Analityczne 4 pory roku. Użytkownik poznany. Cz 2. - Praktyka.


Praktyczny warsztat obejmujący wszystko to, co wiąże się z doskonałym poznaniem użytkownika w systemie Google Analytics. Podczas zajęć Łukasz na żywo pokazuje, z jakich raportów i danych korzystać, aby uzyskać maksymalną wiedzę o użytkowniku.
2018-11-30 10:00 45 min.Łukasz Kołodziejczyk

Analityczne 4 pory roku. Użytkownik poznany. Cz. 1 - Teoria


Analityka to złożony temat, a w danych znajdziesz przecież tak wiele użytecznych dla Ciebie informacji! Możesz nie znać się jeszcze na GA i jednocześnie dać sobie szansę na przekonanie się co skrywają te wszystkie liczby i wykresy i jak wyciągać właściwe wnioski. W cyklu prezentacji zabiorę Cię w podróż po niezwykłym świecie danych. Świecie tak zróżnicowanym, jak tytułowe 4 pory roku. Na początek przyjrzymy się czysto ludzkiemu aspektowi, poznając użytkownika Twojej strony i jego potrzeby.
2018-11-23 10:00 45 min.Artur Pajkert

Jak długi jest Twój ogon?


Jeśli zajmujesz się SEO albo content marketingiem, to z pewnością zależy Ci na najlepszych efektach. Zanim przekonasz się, ile czasu i przejrzystości możesz zyskać korzystając z Google Data Studio – czy umiesz odpowiedzieć od razu, jaka część ruchu i ekspozycji pochodzi u Ciebie z długiego ogona, a jaka z fraz szerokich?
 • Zaczynamy od pustej kartki
 • Krok po kroku tworzymy killerski raport
 • Myślisz na co wydać premię od szefa
2018-11-16 10:00 45 min.Sławek Czajkowski

Jakie dane wykorzystać, aby osiągnąć sukces w Google?


Dowiedz się jakie dane mogą pomóc Ci osiągnąć wysokie pozycje w Google. Metodologia, która zostanie przedstawiona na webinarze jest skuteczna - potwierdzają to niezależne eksperymenty.
2018-11-02 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Jak zoptymalizować obrazy aby przyspieszyć ładowanie strony na WordPressie?


Optymalizacja zdjęć pozwala zmniejszyć ilość danych, które muszą zostać pobrane przez przeglądarkę, co sprawia, że strona szybciej się wczytuje. A dodatkowo, odpowiednie przygotowanie zdjęć jest stosunkowo prostym zbiorem czynności, które każdy może wykonać, zanim doda obraz na stronę.

Podczas webinaru dowiesz się:

 • co się dzieje z obrazem gdy wgramy go w kokpicie WordPressa
 • jak przygotować obraz aby nadmiernie nie obciążał strony
 • jak zoptymalizować zdjęcia dodane wcześniej do WordPressa
 • co zrobić gdy w Google PageSpeed Insights otrzymamy komunikat: "Zoptymalizuj grafiki, aby zredukować ich rozmiar o ..."
 • BONUS: skąd legalnie brać zdjęcia na stronę
2018-10-26 10:00 45 min.Magdalena Paciorek

Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu strony na gotowym motywie WordPress?


To nic trudnego zainstalować WordPressa na gotowym motywie graficznym. A podczas webinaru pokażemy, że warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, które mogą poprawić bezpieczeństwo WordPressa, widoczność strony w Google czy zwiększyć prędkość ładowania strony.
2018-10-19 10:00 40 min.Tomasz Niezgoda

Optymalizacja contentu w modelu data driven. Jak pozycjonować w Google, aby osiągać topy?


Podczas webinaru dowiesz się jak za pomocą kilku narzędzi dobierać odpowiednie frazy kluczowe, tytuły oraz jak optymalizować content, aby osiągać wysokie pozycje niskim kosztem. Wszystko za sprawą nowatorskiego podejścia czyli modelu Data Driven! Webinar kierowany jest do osób zainteresowanych SEO, nie jest wymagana specjalistyczna wiedza.
2018-10-12 10:00 30 min.Artur Pajkert

Podświadomość zdobyta. Jak mieć lepsze copy na Twojej stronie www?


Czytasz tytuł tego webinaru i pewnie już zacierasz ręce na myśl o sztuczkach i trikach, które tu poznasz. Tylko jeszcze nie myśl o większej liczbie konwersji na Twojej stronie, nie myśl o wzroście przychodów i premii od szefa. Wyobraź sobie teraz jedynie to, że dzięki kilku prostym zabiegom - Twoja strona może skuteczniej konwertować, a będąc twórcą stron - łatwiej pozyskasz zlecenia!

2018-10-05 10:00 45 min.Artur Pajkert

Tajna broń w walce o konwersje na stronie www.


Jakie tajemnicze czynniki sprawiają, że niektóre strony www realizują swoje cele lepiej niż inne? Poznaj ponadczasowe reguły, dzięki którym Twoje strony www będą po prostu lepiej konwertować. Ten webinar jest dla:

 • twórców stron, którzy chcą aby ich chętniej wybierano,
 • właścicieli stron, którzy chcą zwiększać konwersje,
 • specjalistów od marketingu internetowego.
2018-09-28 10:00 30 min.Magdalena Paciorek

Jak stworzyć testową wersję strony WordPress?


Czy boisz się aktualizować WordPressa, motywy i wtyczki, gdyż obawiasz się popsuć stronę? Stwórz środowisko testowe i bez obaw testuj aktualizowanie, działanie nowych wtyczek czy modyfikowanie motywu.

Podczas webinaru pokażemy:

 • dlaczego warto posiadać testową wersję swojej strony na WordPressie
 • jak stworzyć stronę testową
 • jak zabezpieczyć stronę testową przed zaindeksowaniem przez wyszukiwarki
2018-09-21 10:00 30 min.Magdalena Paciorek

Dlaczego warto stworzyć motyw potomny dla WordPressa?


Czy nie możesz zaktualizować motywu, ponieważ obawiasz się, że utracisz wszystkie, wprowadzone wcześniej modyfikacje?

Podczas webinaru spróbujemy więc odpowiedzieć na pytania:

 • co to jest motyw potomny
 • jak utworzyć motyw potomny
 • jak ze zmodyfikowanego motywu przenieść zmiany do motywu potomnego aby móc bezpiecznie aktualizować motyw
2018-09-14 10:00 40 min.Magdalena Paciorek

Jak wybrać dobry motyw dla WordPressa?


Gdy chcemy stworzyć nową stronę lub odświeżyć starą, szybko okazuje się, że ciężko jest coś wybrać spośród tysięcy motywów graficznych dla WordPressa, które są dostępne w internecie.

Podczas webinaru spróbujemy więc odpowiedzieć na pytania:

 • na co zwrócić uwagę przy wyborze motywu
 • skąd wziąć gotowy motyw
 • jak bezpiecznie zmienić motyw na stronie
 • jak podejrzeć jaki motyw ma konkurencja
 • kiedy zlecić agencji wykonanie dedykowanego motywu
2018-09-07 10:00 20 min.Magdalena Paciorek

Co zmienia Gutenberg – nowy edytor WordPressa


Wkrótce rewolucja w WordPress - wersja 5.0, a wraz z nią pojawi się nowy edytor tekstu Gutenberg, który zastąpi obecny, klasyczny edytor.

Podczas webinaru opowiemy o tym:

 • czym jest Gutenberg
 • jak sprawdzić działanie Gutenberga już teraz
 • jak bezpiecznie zaktualizować WordPressa do wersji 5.0
 • co robić, jeśli pojawią się problemy po zaktualizowaniu WordPressa
Nasza spółka zapewnia hosting dla: rosenthal Nasza spółka zapewnia hosting dla: inwestycje Nasza spółka zapewnia hosting dla: szybko Nasza spółka zapewnia hosting dla: lufthansa Nasza spółka zapewnia hosting dla: superpharm Nasza spółka zapewnia hosting dla: yamaha